spacer.png, 0 kB
Українська локалізаціяEnglish
English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Піготовка до ЗНО

Спілкування

Форум НПУ

Випадкове фото


hmeln 23

АвторизацияХто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Всього відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday108
mod_vvisit_counterYesterday127
mod_vvisit_counterThis week599
mod_vvisit_counterLast week865
mod_vvisit_counterThis month1592
mod_vvisit_counterLast month3411
mod_vvisit_counterAll5302337

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 127.0.0.1
,
Now is: 2018-12-13 20:44

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Положення про підготовчі курси

ПОЛОЖЕННЯ 

про підготовчі курси

при навчально-підготовчому відділенні НПУ імені М.П. Драгоманова,

що дають право додавати до рейтингу вступника до 20 балів.

 

 1. Підготовчі курси створені при навчально-підготовчому відділенні Інституту дистанційного навчання Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, яке має ліцензію на здійснення підготовки до вступу до вищих навчальних закладів.
 2. Метою підготовчих курсів є реалізація механізму залучення професійно-орієнтованої молоді для навчання на природничо-математичні напрямки підготовки  (п. 9.5. Правил прийому до НПУ імені М.П.Драгоманова у 2011 році) (додаток №1).
 3. На підготовчі курси зараховуються особи, які мають загальну середню освіту, учні випускних класів системи загальної середньої освіти.
 4. Навчання на підготовчих курсах здійснюється у формі додаткових платних послуг. Оплата здійснюється згідно з оформленою двосторонньою угодою про надання освітніх послуг. Розмір оплати встановлюється на підставі кошторису витрат, який затверджується в установленому порядку в межах чинного законодавства.
 5. Для зарахування на підготовчі курси слухачі подають:

  - заяву встановленого зразка на ім’я ректора університету;

  - копію 1,2,11 сторінок паспорта (для осіб, які за віком не мають паспорта, копію свідоцтва про народження);

  - копію довідки про присвоєння номераідентифікаційного коду;

  - довідку з загальноосвітнього навчального закладу або копію документа про його закінчення;

  - 1 кольорову фотокартку розміром 3х4 см.

  - квитанцію про оплату вартості навчання на підготовчих курсах.

 6. Зарахування до складу слухачів підготовчих курсів здійснюється відповідним наказом ректора тільки після надходження коштів за навчання на розрахунковий рахунок університету та у випадку відповідної комплектації групи.
 7. Навчальний процес на підготовчих курсах органічно поєднується з профорієнтаційною роботою, що дозволяє майбутнім абітурієнтам усвідомлено обирати професію і краще адаптуватися до вимог і програм вищої школи.
 8. Навчальний процес на підготовчих курсах проводиться за єдиними базовими програмами, узгодженими з програмами для вступників до вищих навчальних закладів України, які враховують специфіку вимог зовнішнього незалежного тестування.
 9. На підготовчих курсах здійснюється підготовка з профільних предметів природничо-математичного підготовки (додаток  №2) за очною і дистанційною формами навчання.
 10. Навчальний процес здійснюється згідно з навчальним планом, який визначає:назви дисциплін, нормативний обсяг годин для вивчення, кількість та засоби контролю.
 11. Після закінчення навчання на підготовчих курсах, слухачі проходять підсумкову атестацію (тестування) з максимальною кількістю балів - 20.
 12. У навчально-підготовчому відділенні НПУ імені М.П.Драгоманова після закінчення підготовчих курсів та успішної здачі підсумкової атестації слухачу видається довідка, форма якої затверджена Приймальною комісією НПУ імені М.П.Драгоманова (додаток №3) і яку слухач подає разом з сертифікатами УЦОЗ до Приймальної комісії НПУ імені М.П.Драгоманова у відведені для прийому терміни.

 

Дивіться також:

Витяг з правил прийому до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у 2011 році

Перелік предметів

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB