spacer.png, 0 kB
Українська локалізаціяEnglish
English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Піготовка до ЗНО

Спілкування

Форум НПУ

Випадкове фото


kandidat 0

АвторизацияХто на сайті?

На даний момент 18 гостей на сайті

Всього відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday15
mod_vvisit_counterYesterday114
mod_vvisit_counterThis week15
mod_vvisit_counterLast week838
mod_vvisit_counterThis month2397
mod_vvisit_counterLast month3904
mod_vvisit_counterAll5307046

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 127.0.0.1
,
Now is: 2019-01-20 02:57

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Положення про підготовчі курси Друк e-mail

ПОЛОЖЕННЯ 

про підготовчі курси

при навчально-підготовчому відділенні НПУ імені М.П. Драгоманова,

що дають право додавати до рейтингу вступника до 20 балів.

 

 1. Підготовчі курси створені при навчально-підготовчому відділенні Інституту дистанційного навчання Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, яке має ліцензію на здійснення підготовки до вступу до вищих навчальних закладів.
 2. Метою підготовчих курсів є реалізація механізму залучення професійно-орієнтованої молоді для навчання на природничо-математичні напрямки підготовки  (п. 9.5. Правил прийому до НПУ імені М.П.Драгоманова у 2011 році) (додаток №1).
 3. На підготовчі курси зараховуються особи, які мають загальну середню освіту, учні випускних класів системи загальної середньої освіти.
 4. Навчання на підготовчих курсах здійснюється у формі додаткових платних послуг. Оплата здійснюється згідно з оформленою двосторонньою угодою про надання освітніх послуг. Розмір оплати встановлюється на підставі кошторису витрат, який затверджується в установленому порядку в межах чинного законодавства.
 5. Для зарахування на підготовчі курси слухачі подають:

  - заяву встановленого зразка на ім’я ректора університету;

  - копію 1,2,11 сторінок паспорта (для осіб, які за віком не мають паспорта, копію свідоцтва про народження);

  - копію довідки про присвоєння номераідентифікаційного коду;

  - довідку з загальноосвітнього навчального закладу або копію документа про його закінчення;

  - 1 кольорову фотокартку розміром 3х4 см.

  - квитанцію про оплату вартості навчання на підготовчих курсах.

 6. Зарахування до складу слухачів підготовчих курсів здійснюється відповідним наказом ректора тільки після надходження коштів за навчання на розрахунковий рахунок університету та у випадку відповідної комплектації групи.
 7. Навчальний процес на підготовчих курсах органічно поєднується з профорієнтаційною роботою, що дозволяє майбутнім абітурієнтам усвідомлено обирати професію і краще адаптуватися до вимог і програм вищої школи.
 8. Навчальний процес на підготовчих курсах проводиться за єдиними базовими програмами, узгодженими з програмами для вступників до вищих навчальних закладів України, які враховують специфіку вимог зовнішнього незалежного тестування.
 9. На підготовчих курсах здійснюється підготовка з профільних предметів природничо-математичного підготовки (додаток  №2) за очною і дистанційною формами навчання.
 10. Навчальний процес здійснюється згідно з навчальним планом, який визначає:назви дисциплін, нормативний обсяг годин для вивчення, кількість та засоби контролю.
 11. Після закінчення навчання на підготовчих курсах, слухачі проходять підсумкову атестацію (тестування) з максимальною кількістю балів - 20.
 12. У навчально-підготовчому відділенні НПУ імені М.П.Драгоманова після закінчення підготовчих курсів та успішної здачі підсумкової атестації слухачу видається довідка, форма якої затверджена Приймальною комісією НПУ імені М.П.Драгоманова (додаток №3) і яку слухач подає разом з сертифікатами УЦОЗ до Приймальної комісії НПУ імені М.П.Драгоманова у відведені для прийому терміни.

 

Дивіться також:

Витяг з правил прийому до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у 2011 році

Перелік предметів

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB