Українська локалізаціяEnglish

Спілкування

Форум НПУ

Випадкове фото

Міжнародна освітня виставка (Perspektywy 2008)

Хто на сайті?

Всього відвідувачів

mod_vvisit_counterToday457
mod_vvisit_counterYesterday707
mod_vvisit_counterThis week4687
mod_vvisit_counterLast week6356
mod_vvisit_counterThis month18368
mod_vvisit_counterLast month17013
mod_vvisit_counterAll6087743

Online (20 minutes ago): 20
Your IP: 3.141.193.158
,
Now is: 2024-04-18 11:35

spacer.png, 0 kB
Положення про підготовчі курси Друк e-mail

про підготовчі курси

при навчально-підготовчому відділенні НПУ імені М.П. Драгоманова,

що дають право додавати до рейтингу вступника до 20 балів.

1. Підготовчі курси створені при навчально-підготовчому відділенні Інституту дистанційного навчання Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, яке має ліцензію на здійснення підготовки до вступу до вищих навчальних закладів.
  2. Метою підготовчих курсів є реалізація механізму залучення професійно-орієнтованої молоді для навчання на природничо-математичні напрямки підготовки  (п. 9.5. Правил прийому до НПУ імені М.П.Драгоманова у 2011 році) (додаток №1).
  3. На підготовчі курси зараховуються особи, які мають загальну середню освіту, учні випускних класів системи загальної середньої освіти.
  4. Навчання на підготовчих курсах здійснюється у формі додаткових платних послуг. Оплата здійснюється згідно з оформленою двосторонньою угодою про надання освітніх послуг. Розмір оплати встановлюється на підставі кошторису витрат, який затверджується в установленому порядку в межах чинного законодавства.
  5. Для зарахування на підготовчі курси слухачі подають:

- заяву встановленого зразка на ім’я ректора університету;

- копію 1,2,11 сторінок паспорта (для осіб, які за віком не мають паспорта, копію свідоцтва про народження);

- копію довідки про присвоєння номераідентифікаційного коду;

- довідку з загальноосвітнього навчального закладу або копію документа про його закінчення;

- 1 кольорову фотокартку розміром 3х4 см.

- квитанцію про оплату вартості навчання на підготовчих курсах.

6. Зарахування до складу слухачів підготовчих курсів здійснюється відповідним наказом ректора тільки після надходження коштів за навчання на розрахунковий рахунок університету та у випадку відповідної комплектації групи.
  7. Навчальний процес на підготовчих курсах органічно поєднується з профорієнтаційною роботою, що дозволяє майбутнім абітурієнтам усвідомлено обирати професію і краще адаптуватися до вимог і програм вищої школи.
  8. Навчальний процес на підготовчих курсах проводиться за єдиними базовими програмами, узгодженими з програмами для вступників до вищих навчальних закладів України, які враховують специфіку вимог зовнішнього незалежного тестування.
  9. На підготовчих курсах здійснюється підготовка з профільних предметів природничо-математичного підготовки (додаток  №2) за очною і дистанційною формами навчання.
  10. Навчальний процес здійснюється згідно з навчальним планом, який визначає:назви дисциплін, нормативний обсяг годин для вивчення, кількість та засоби контролю.
  11. Після закінчення навчання на підготовчих курсах, слухачі проходять підсумкову атестацію (тестування) з максимальною кількістю балів - 20.
  12. У навчально-підготовчому відділенні НПУ імені М.П.Драгоманова після закінчення підготовчих курсів та успішної здачі підсумкової атестації слухачу видається довідка, форма якої затверджена Приймальною комісією НПУ імені М.П.Драгоманова (додаток №3) і яку слухач подає разом з сертифікатами УЦОЗ до Приймальної комісії НПУ імені М.П.Драгоманова у відведені для прийому терміни.

Дивіться також:

Витяг з правил прийому до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у 2011 році

Перелік предметів

Всі права захищено!

Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Персональні сайти