spacer.png, 0 kB
Українська локалізаціяEnglish
English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Піготовка до ЗНО

Спілкування

Форум НПУ

Випадкове фото


online-4

АвторизацияХто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Всього відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday57
mod_vvisit_counterYesterday132
mod_vvisit_counterThis week316
mod_vvisit_counterLast week877
mod_vvisit_counterThis month2186
mod_vvisit_counterLast month3411
mod_vvisit_counterAll5302931

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 127.0.0.1
,
Now is: 2018-12-18 10:58

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
"У рамках долі" Друк e-mail

18 вересня 2008 року на базі Інституту дистанційного навчання Молода Просвіта НПУ ім.М.П.Драгоманова представила перегляд фільму "У рамках долі" (2005 рік, режисер — Тарас Химич).
18 вересня — відкриття кіноклубу в НПУ ім.М.П.Драгоманова, що має на меті ознайомлення всіх бажаючих із цікавими та неординарними фільмами. Запрошуємо до перегляду та обговорення стрічок!

  Тарас Химич

 

«Цей фільм – не пафосна чи скандальна заява. «У рамках долі» – розповідь, яка має наштовхнути на роздуми, але нічого не пояснювати. Я хочу, щоб глядач зрозумів, що дивізія «Галичина» – це, передусім, долі 40 тисяч дивізійників, 16-17-річних хлопців, які там воювали».
Тарас Химич

Розповідаючи про свою стрічку Тарас Химич наголошує, що вона – чи не перша в історії українського кінематографа спроба не витягувати на поверхню конфлікти навколо Першої української дивізії «Галичина», а фільм-розповідь, що просто наштовхує глядача на роздуми, не даючи готових висновків.

Довідка:
Тарас Химич:
1992-1995 – Львівська академія мистецтв, дизайн інтер’єру.
1996-2000 – Bachelor of fine arts, College of Visual Arts, St. Paul, Minnesota. Graphic design (Motion graphics, interactive design)
1997 – створив свій перший музичний кліп на пісню «Листя бульби» групи «Деінде».
2000-2001 – працював а Америці незалежним дизайнером для Mark Norberg studio, Phototech, Home Birth Center
Після повернення в Україну у 2001 році почав займатися режисурою, зйомкою та монтажем кліпів, відеореклами та створенням корпоративних фільмів.
Відомий за такими роботами:
Відео «Поламані крила» (гурт «Скрябін»), «Хулігани» та «Наше літо» (група «Тартак»), «Та ти шо» і «Арешт» (гурт «Танок на майдані Конго»). А також кліпом «Я додому повернусь» Наталки Карпи.

За матеріалами «Західної інформаційної корпорації» http://zik.com.ua

18 вересня — відкриття кіноклубу в НПУ ім.М.П.Драгоманова, що має на меті ознайомлення всіх бажаючих із цікавими та неординарними фільмами. Запрошуємо до перегляду та обговорення стрічок!
 Молода Просвіта
Молода Просвіта НПУ ім.М.П.Драгоманова
Контактна інформація:
                 +(38 097) 933-60-30  (Василь)
                  http://community.livejournal.com/npuimdragomanow/

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB