spacer.png, 0 kB
Українська локалізаціяEnglish
English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Піготовка до ЗНО

Спілкування

Форум НПУ

Випадкове фото


Нагородження головного лікаря санаторію "Сонячне Закарпаття" (м.Свалява)

АвторизацияХто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Всього відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday15
mod_vvisit_counterYesterday114
mod_vvisit_counterThis week15
mod_vvisit_counterLast week838
mod_vvisit_counterThis month2397
mod_vvisit_counterLast month3904
mod_vvisit_counterAll5307046

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 127.0.0.1
,
Now is: 2019-01-20 03:00

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Міжнародна освітня виставка "Perspektywy 2009" Друк e-mail

5-7 березня 2009 року Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова брав участь у одній з найбільших у світі Міжнародній освітній виставці «Perspektywy 2009» Польща, Варшава. Наш університет, який у цьому році відзначає ювілей – 175-річчя, був представлений як лідер педагогічної освіти України, що ставить за мету стати університетом європейського рівня. На виставці були запропоновані студентам європейських країн наші освітні послуги та розширено коло міжнародних контактів між університетами. 

 

Особливості представництва: Перспективні ВНЗ провідних держав світу

Мета виставки: 

 • презентація освітніх послуг для студентів країн Євросоюзу  з метою забезпечення мобільності в освіті як одного з перспективних напрямків розвитку Болонського процесу;
 • демонстрація досягнень і обмін досвідом у перетворенні ВНЗ з національних у європейські.

Показники міжнародного форуму “Perspektywy-2009”

 1. Одна з найбільших в Європі.
 2. 120 ВНЗ з 17 провідних держав світу (Англія, Швеція, США, Голландія, Австрія, Франція, Японія, Німеччина, Італія, Росія, Україна та ін.)
 3. 250 ВНЗ Польщі.
 4. 400 середніх навчальних закладів Польщі.
 5. 15 000 відвідувачів щоденно.

 

У 2008 році Україна мала статус “Почесного гостя” на Міжнародній виставці, що давало їй право безкоштовно представляти 25 ВНЗ України. Завдяки особистому втручанню ректора В.П.Андрущенка у “МОНівську” процедуру відбору ми потрапили в це число. Отримали диплом “як перспективний ВНЗ Європи”.

 

У 2009 році листом на ім'я ректора ми були запрошені особисто президентом Міжнародного оргкомітету виставки. У листі наш університет названий “перспективним українським партнером на європейському освітньому ринку.

 

У рамках виставки проходили презентації іноземних ВНЗ (на виставці їх було 120). Був відбір: по одному ВНЗ від країни. Росію представляв – Санкт-Петербурзький політехнічний університет імені князя Гагаріна. Україну – НПУ імені М.П. Драгоманова.

7 березня у Великому конференцзалі ми представляли англомовну мультимедійну презентацію “НПУ імені М.Драгоманова – 175!” (історія, наукові школи, структура, інновації). Були відзначені дипломом.


Пропозиції, що викликали підвищений інтерес:

- У польських студентів:

 1. Навчання на НПВ для іноземних громадян і отримання державного сертифікату, що дає право вступати на перший курс до будь-якого ВНЗ України і НПУ імені М.Драгоманова.
 2. Навчання в магістратурі з непедагогічних спеціальностей за цінами нижчими в Європі.

- У іноземних ВНЗ:

 1. Співробітництво в розробці інноваційних педагогічних технологій у вищій школі: впровадження електронних систем навчання.
 2. Об'єднання фондів електронних бібліотек.
 3. Співпраця асоціацій випускників ВНЗ.
 

Працював колектив:

 • Проблеми з фінансовою документацією були владнані на рівні казначейства нашою бухгалтерією (Ярославська Л.П.).
 • Візову підтримку здійснив відділ міжнародного співробітництва (Лавриненко В.Г.).
 • Друкування стендів, буклетів і візитівок оперативно забезпечило “Видавництво НПУ імені М.Драгоманова”(Сусол О.К.).
 • Розробку дизайну стендів, буклетів, переклад на англійську мову, виготовлення і технічний супровід мультимедійних презентацій – співробітники ІДН.
 • Англомовні презентації інститутів виготовили модератори сайтів інститутів.
 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB