spacer.png, 0 kB
Українська локалізаціяEnglish
English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Піготовка до ЗНО

Спілкування

Форум НПУ

Випадкове фото


меморіал "Місце полону штабу 6-ї польової армії Вермахта" (м.Волгоград)

АвторизацияХто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Всього відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday46
mod_vvisit_counterYesterday134
mod_vvisit_counterThis week719
mod_vvisit_counterLast week817
mod_vvisit_counterThis month2316
mod_vvisit_counterLast month4029
mod_vvisit_counterAll5330543

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 127.0.0.1
,
Now is: 2019-07-19 08:09

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Українська мова як іноземна Друк e-mail


     Під егідою кафедри загальноосвітніх дисциплін Інституту дистанційного навчання вийшов з друку підручник "Українська мова як іноземна (початковий курс)".
   Пропонований підручник є складовою частиною навчального комплексу для іноземних студентів, які вивчають українську мову з метою подальшого навчання у вищих навчальних закладах України.

     
 
   Першою частиною підручника є «Розмовно - фонетичний курс», який включає 8 уроків, що забезпечують засвоєння 300-350 активних комунікативних одиниць та 70 комунікативнігх лексико-граматичних моделей.

   Основна увага в першій частині зосереджена на формуванні у студентів-іноземців артикуляційно-слухових образів голосних та приголосних української мови, основних змін їх у мовному потоці, основних типів словесного наголосу та інтонаційних моделей. Кожний урок включає ілюстративний матеріал (малюнки, схеми), систему вправ, які спрямовані на формування у студентів потрібних мовних та мовленнєвих умінь читання, аудіювання, усного та писемного мовлення.

   Кожний урок «Розмовно-фонетичного курсу» закінчується словничком - українським, російським, англійським, що дозволяє частково (за відсутності потрібних словників) вирішити проблему перекладу слів та виразів.
   Друга частина підручника «Розмовно-граматичний курс» включає вивчення таких тем як «Навчання», Робота», «Професія», «Гуртожиток», «Магазин», «Кафе», «Поліклініка», «Місто Київ-, «Україна», «Університет», «Спорт», «Дозвіллям.

   Теми поділяються на уроки і супроводжуються системою комунікативних лексико-граматичних вправ, таблицями і схемами. У другій частині в загальних рисах подана прийменниково-відмінкова система імен та видо-часова система дієслова на синтаксичній основі. До складу кожного уроку входять мікротексти, діалоги, які моделюють мовну поведінку носіїв української мови в різних мовних ситуаціях повсякденного спілкування. У підручнику врахований і краєзнавчий аспект навчання.
   Схеми кінорентгенограм артикуляції голосних і приголосних подаються за «Збірником вправ з фонетики українського мовлення в аспектах артикуляції, слухання, транскрибування». -Київ, 1993.
   Рекомендується для роботи з викладачем на підготовчих факультетах виших навчальних закладів України. Може бути використаний у будь-якій іншомовній аудиторії.
 

   Бібліографія:
Кудіна Т.М. Українська мова як іноземна (початковий курс): Підручник. -
К.: Видавництво Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, 2009. - 334 с. 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB