spacer.png, 0 kB
Українська локалізаціяEnglish
English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Піготовка до ЗНО

Спілкування

Форум НПУ

Випадкове фото


Візит до Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника

АвторизацияХто на сайті?

На даний момент 49 гостей на сайті

Всього відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday29
mod_vvisit_counterYesterday124
mod_vvisit_counterThis week393
mod_vvisit_counterLast week865
mod_vvisit_counterThis month1386
mod_vvisit_counterLast month3411
mod_vvisit_counterAll5302131

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 127.0.0.1
,
Now is: 2018-12-12 05:20

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Українська мова як іноземна Друк e-mail


     Під егідою кафедри загальноосвітніх дисциплін Інституту дистанційного навчання вийшов з друку підручник "Українська мова як іноземна (початковий курс)".
   Пропонований підручник є складовою частиною навчального комплексу для іноземних студентів, які вивчають українську мову з метою подальшого навчання у вищих навчальних закладах України.

     
 
   Першою частиною підручника є «Розмовно - фонетичний курс», який включає 8 уроків, що забезпечують засвоєння 300-350 активних комунікативних одиниць та 70 комунікативнігх лексико-граматичних моделей.

   Основна увага в першій частині зосереджена на формуванні у студентів-іноземців артикуляційно-слухових образів голосних та приголосних української мови, основних змін їх у мовному потоці, основних типів словесного наголосу та інтонаційних моделей. Кожний урок включає ілюстративний матеріал (малюнки, схеми), систему вправ, які спрямовані на формування у студентів потрібних мовних та мовленнєвих умінь читання, аудіювання, усного та писемного мовлення.

   Кожний урок «Розмовно-фонетичного курсу» закінчується словничком - українським, російським, англійським, що дозволяє частково (за відсутності потрібних словників) вирішити проблему перекладу слів та виразів.
   Друга частина підручника «Розмовно-граматичний курс» включає вивчення таких тем як «Навчання», Робота», «Професія», «Гуртожиток», «Магазин», «Кафе», «Поліклініка», «Місто Київ-, «Україна», «Університет», «Спорт», «Дозвіллям.

   Теми поділяються на уроки і супроводжуються системою комунікативних лексико-граматичних вправ, таблицями і схемами. У другій частині в загальних рисах подана прийменниково-відмінкова система імен та видо-часова система дієслова на синтаксичній основі. До складу кожного уроку входять мікротексти, діалоги, які моделюють мовну поведінку носіїв української мови в різних мовних ситуаціях повсякденного спілкування. У підручнику врахований і краєзнавчий аспект навчання.
   Схеми кінорентгенограм артикуляції голосних і приголосних подаються за «Збірником вправ з фонетики українського мовлення в аспектах артикуляції, слухання, транскрибування». -Київ, 1993.
   Рекомендується для роботи з викладачем на підготовчих факультетах виших навчальних закладів України. Може бути використаний у будь-якій іншомовній аудиторії.
 

   Бібліографія:
Кудіна Т.М. Українська мова як іноземна (початковий курс): Підручник. -
К.: Видавництво Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, 2009. - 334 с. 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB