spacer.png, 0 kB
Українська локалізаціяEnglish
English French German Italian Polish Russian Spanish Ukrainian

Піготовка до ЗНО

Спілкування

Форум НПУ

Випадкове фото


foot11-35

АвторизацияХто на сайті?

На даний момент 39 гостей на сайті

Всього відвідувачів

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday44
mod_vvisit_counterYesterday134
mod_vvisit_counterThis week44
mod_vvisit_counterLast week942
mod_vvisit_counterThis month2583
mod_vvisit_counterLast month4029
mod_vvisit_counterAll5330810

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 127.0.0.1
,
Now is: 2019-07-21 07:32

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛІЦЕНЗУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ Друк e-mail

Відповідно до п.15 «Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007року № 1019, на підставі позитивного рішення управління ліцензування, акредитації та нострифікації Міністерства освіти і науки України щодо проведення ліцензування діяльності з надання освітніх послуг – підготовка до вступу до вищих навчальних закладів іноземних громадян, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (далі – НПУ імені М.П.Драгоманова) повідомляє про проведення організаційних заходів з надання освітніх послуг та свою готовність до проведення ліцензійної експертизи.

Обґрунтування можливості НПУ імені М.П. Драгоманова щодо ліцензування діяльності з надання освітніх послуг розглянуто на засіданні Регіональної Громадської експертної комісії Державної акредитаційної комісії (протокол № 12 від 07 грудня 2009 року).
  Національний педагогічний університеті імені М.П. Драгоманова є найбільшим педагогічним вищим навчальним закладом в Україні, який готує висококваліфікованих спеціалістів у різних педагогічних і непедагогічних галузях. Попит на таких спеціалістів за кордоном збільшується з року в рік. Так, у 2006-2007 навчальному році в НПУ імені М.П.Драгоманова навчалося 47 іноземців, у 2007-2008 навчальному році – 95 іноземців, у 2008-2009 навчальному році – 245 іноземців, а у поточному навчальному році – близько 500 осіб.
  Приведений аналіз свідчить, що існує стійка тенденція щодо збільшення кількості іноземців, які бажають отримати вищу освіту в Україні, і в найближчі 5 років вона не зміниться. Це обумовлює необхідність продовження та подальшого вдосконалення роботи підготовчого відділення для іноземних громадян Інституту дистанційного навчання НПУ імені М.П. Драгоманова (НПВІГ ІДН НПУ імені М.П. Драгоманова).
  НПВІГ ІДН НПУ імені М.П. Драгоманова має всі наявні та потенційні можливості здійснювати заявлений вид послуг в межах ліцензійного обсягу. Надання освітніх послуг по підготовці до вступу до вищих навчальних закладів іноземних громадян в ІДН НПУ імені М.П. Драгоманова буде здійснюватись на високому методичному рівні, буде адаптованим до світових тенденцій розвитку педагогічних галузей. В ІДН та університеті в цілому сформовано унікальну матеріальну базу, кадровий потенціал для підготовки фахівців у цій сфері, таких умов не має жодний педагогічний навчальний заклад України.

  Навчальний процес на підготовчому відділенні для іноземних громадян ІДН НПУ імені М.П. Драгоманова організовано згідно робочого навчального плану, затвердженого ректором університету. Робочий навчальний план складено виходячи з типового навчального плану, затвердженого Міністерством освіти і науки України. Згідно з робочим навчальним планом своєчасно розробляється графік навчального процесу, укладається на кожний семестр розклад занять з урахуванням рівномірного щоденного навантаження.
  На базі типових програм, затверджених відповідними рішеннями Науково-методичної комісії з довузівської підготовки іноземних громадян Міністерства освіти і науки України, розроблено робочі програми дисциплін, які містять розподіл навчального часу за темами, зміст лекцій, практичних занять і лабораторних робіт, тематику завдань для самостійної роботи, екзаменаційні білети. Обговорення і затвердження робочих програм відбувається на засіданнях науково-методичної ради університету.
  Основними формами організації навчального процесу на навчально-підготовчому відділенні для іноземних громадян ІДН НПУ імені М.П. Драгоманова є: навчальні заняття, самостійна робота, контрольні заходи. Зокрема проводяться такі основні види навчальних занять: лекції, практичні аудиторні заняття, дискусії, ділові ігри, тренінги, групові та індивідуальні консультації.
  Відповідно до вимог МОН України ІДН НПУ імені М.П. Драгоманова забезпечено планомірні дії з використанням електронних засобів масової інформації, спрямовані на ознайомлення громадськості з матеріалами, що стосуються організації роботи з надання вищевказаної освітньої послуги. Матеріали розміщено на офіційному Web-сайті інституту: www.idn.npu.edu.ua
  Побажання та пропозиції щодо надання освітніх послуг по підготовці до вступу до вищих навчальних закладів іноземних громадян в ІДН НПУ імені М.П. Драгоманова просимо надсилати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або на поштову адресу Інституту дистанційного навчання НПУ імені М.П. Драгоманова: 01601, вул. Пирогова, 9, Інститут дистанційного навчання.

   Директор інституту дистанційного навчання А.П. Кудін

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інститут гуманітарно-технічної освіти :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та управління :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB